au pair

Doświadczenia i historie rodzin goszczących, które dołączyły do programu Au Pair, z Hiszpania, Holandia i z reszty świata.

Hosting au pair jest bardzo emocjonujące! Zwłaszcza jeśli jest to pierwszy raz, kiedy Twoja rodzina bierze udział w programie, możesz mieć wiele pytań. To naturalne, że może również czuć się trochę niepewny, czy ten program jest odpowiedni dla Ciebie i czego się spodziewać od doświadczenia au pair. Czy Twoja rodzina poradzi sobie z kolejną osobą w rodzinie? Czy dzieci zaakceptują au pair (a co jeśli nie)? A co jeśli coś pójdzie nie tak?
 
W tym właśnie celu zebraliśmy referencje od setek rodzin, które już uczestniczyły w programie i podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami. Na szczęście, nie jesteś pierwszym, który myśli o hosting au pair w domu. Polegaj na opinii byłych lub obecnych rodzin goszczących i zobacz, co o tym myślą. Zawsze pamiętaj, że możesz się uczyć na ich przykładzie. Ogólnie rzecz biorąc, są dwie rzeczy, o których należy pamiętać: Doświadczenia formalne i osobiste.

Doświadczenie formalne

Przez kryteria formalne rozumiemy takie rzeczy jak formalności, wniosek wizowy, zawieranie umów. Wszystkie z nich są bardzo ważne, ale wymagają trochę czasu i wysiłku, aby upewnić się, że wszystko idzie dobrze i gładko. Jeśli widzisz, że rodzina goszcząca miała problemy z, na przykład, umowy lub wniosku wizowego, można spojrzeć na naszej au pair wiki i przeczytać na ten temat. W ten sposób można uniknąć nieporozumień i opóźnień.

Osobiste doświadczenia

Jeśli chodzi o program au pair, osobowość au pair ma kluczową rolę! Nawet jeśli trzeba było czekać miesięcy na wizę au pair, aby być zatwierdzony, tworzyć niezapomniane wspomnienia poprzez spędzanie czasu z au pair, dowiedzieć się więcej o jego lub jej kultury, i zobaczyć, jak on lub ona gra z dziećmi. Co nauczyliśmy się przez lata jest to, że osobiste doświadczenie podczas programu au pair przewyższa wszelkie niedogodności spowodowane przez urzędników i papierkowej roboty. Upewnij się, że Ty i Twój kandydat "klikniecie" poznając się nawzajem podczas wywiadu wideo przed przyjazdem. W ten sposób możesz dowiedzieć się więcej o kandydacie i sprawdzić, czy naprawdę do siebie pasujecie.
 
Przeczytaj doświadczenia au pair z autentycznych rodzin goszczących teraz i zobacz, co można się od nich nauczyć. Kiedykolwiek czujesz się gotowy do podjęcia doświadczenia au pair, można utworzyć profil na AuPair.com, ustawić kryteria wyszukiwania i znaleźć idealne au pair. Jeśli masz jakieś pytania lub opinie dla nas, prosimy o kontakt w każdej chwili. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc! 
 Rodzina od Milena z Rota, Hiszpania

W tej chwili dobre wrażenia ze strony. Miałem w przeszłości cztery różne Au Pair z tej strony internetowej i dobrze mi się udało z trzema z nich.

Rodzina od Silvia z Denia, Hiszpania

Leigh was an excelent au pair. Was difficult after the pandemic but she did her best to finally come and stay with us. I highly recoment Leigh as a au pair. My kids loved her and had a good time with her.

Rodzina od Samantha z Hoofddorp, Holandia

Viola jest świetną au pair i bardzo otwartą i pozytywną osobą. mieliśmy dobre połączenie od samego początku, a ona bardzo nam pomogła z dwójką dzieci, a także była z nami od początku naszego nowego dziecka. ponieważ rozpocznie studia we wrześniu tego roku i z doświadczenia wiemy, że musisz rozpocząć poszukiwania z dużym wyprzedzeniem, zaczynamy naszą misję teraz, gdy Viola wciąż jest z nami i wykonuje świetną robotę.

Rodzina od Pia z Tübingen, Niemcy

Mieliśmy ogromne szczęście, że znaleźliśmy Anę za pośrednictwem AuPair.com. Ana jest bardzo utalentowana w stosunku do dzieci, tworzy ciepłą i miłą atmosferę oraz wspiera ich rozwój w troskliwym środowisku. Lubimy i polecamy korzystanie z tej strony, ponieważ jest bardzo łatwa w obsłudze, a my faktycznie dowiadujemy się wiele o kandydatach czytając ich profile, dzięki czemu możemy skupić się na kandydatach, którzy są dobrymi partnerami dla naszej rodziny.

Rodzina od Daniele z Milano, Włochy

Uważamy, że ta strona jest świetna dla naszych Au-pair. Chcielibyśmy jednak, aby usługa rocznej subskrypcji została aktywowana. Niedługo przybędzie nowa dziewczyna i wygląda na bardzo słodką osobę. Mamy nadzieję, że dobrze to znajdziemy.

Rodzina od Marwa z Cairo, Egipt

Doświadczenie jest niesamowite, a au pair była bardzo wyjątkowa. Powtórzę to doświadczenie jeszcze raz :)

Rodzina od Golnaz z Formigine, Włochy

It was very easy to find our Au pair using this website. I like the filtering and sorting options

Rodzina od MICHAEL z Colpo, Francja

Karolina jest cudowną osobą, zawsze pogodną i bardzo dyskretną w stosunku do życia rodzinnego. Ona jest idealna.

Rodzina od Nadia z Waterloo, Kanada

Mieliśmy szczęście, że znaleźliśmy naszą pierwszą Au Pair w ciągu zaledwie kilku tygodni. Świetnie pasowała do naszej rodziny i nie możemy się doczekać powtórzenia naszego doświadczenia.

Rodzina od Elisa z Malnate, Włochy

Adéle jest bardzo rodzinną damą i dzieci ją kochają! Jest dokładnie tym profilem, którego szukaliśmy jako staranność i uprzejmość.

Rodzina od Vallotto z Villorba, Włochy

To było bardzo dobre doświadczenie, w ciągu kilku dni znaleźliśmy naszą idealną AuPair

Rodzina od Joshua z Landstuhl, Niemcy

This site is vey good and convenient for both host family and babysitter/aupair candidates.

Rodzina od Andrea z Brussels, Belgia

Very good experience; reliable service; easy to find information

Rodzina od Isabel z Montfort l'Amaury, Francja

The Au Pair website easy to use. Emma the au pair was fantastic.

Rodzina od Martijn z Neerkant, Holandia

szybki i funkcjonalny. Dobre wskazówki dotyczące poznawania nowych au pair

Rodzina od Joanna z Warszawa, Polska

To naprawdę wspaniałe doświadczenie :-)

Rodzina od Jonas z Killara, Australia

Wynajęliśmy większość au-pair z Aupair.com. Ma dużą liczbę potencjalnych kandydatów i jest łatwy do wyszukiwania. Więcej kategorii informacji byłoby dobrze, aby poprawić wyszukiwanie

Rodzina od Ingo z Gargazon, Włochy

To było nasze drugie wyszukiwanie i trwało dłużej niż pierwsze... Nie możemy się doczekać Zoe i mamy do niej bardzo dobre przeczucia. Dziękuję Ci

Rodzina od Allegra z Milano, Włochy

To będzie moje trzecie doświadczenie. Bardzo dziękuję temu portalowi, że pomógł mi znaleźć najlepszą osobę dla mojej rodziny!

Rodzina od Tania z Pontevedra, Hiszpania

All very easy and convenient. There is all the information you need.