AuPair.com jest międzynarodową internetową agencją dla Au Pair/pomocników i rodzin goszczących z całego świata.


Co o nas mówią?

Opinie rodzin na świecie, które zatrudniły Au Pair do opieki nad swoimi dziećmi z AuPair.com

Rodzina od Angelika
Bern, Szwajcaria

Rodzina od Angelika<br/>Bern, Szwajcaria

Szybka wspolpraca, mam nadzieje ze uda mie sie sprowadzic opiekunke jak najszybciej w tym trudnym czasie z coronavirus.

Rodzina od Marinus
Neuvecelle, Francja

Rodzina od Marinus<br/>Neuvecelle, Francja

Wspaniałe doświadczenie z Ireną, która wiedziała, jak zająć się dziećmi, sprawiając, że codziennie miały wiele zajęć (rower, basen, jezioro, spacer po górach, las i zajęcia manualne, gdy pogoda na to nie pozwalała)! Dzieci są Fanami, szkoda, że nie mogła zostać dłużej.

Rodzina od Gaby Dorough
Houston, Stany Zjednoczone Ameryki

Rodzina od Gaby Dorough<br/>Houston, Stany Zjednoczone Ameryki

Au pair.com bardzo ułatwiło znalezienie dobrego dopasowania dla naszej rodziny. Zdecydowanie polecę to każdemu z moich przyjaciół, którzy chcą wziąć udział w tym niesamowitym programie. Moją jedyną sugestią byłyby powiadomienia push dla wiadomości, dzięki czemu możemy odpowiadać w czasie rzeczywistym!

Rodzina od Valentina
Trieste, Włochy

Rodzina od Valentina<br/>Trieste, Włochy

Moje pierwsze doświadczenie poszło bardzo dobrze. Laura jest bardzo słodką i odpowiedzialną dziewczyną. Mam nadzieję, że powtórzę to doświadczenie

Rodzina od Melanie
Heere, Niemcy

Rodzina od Melanie<br/>Heere, Niemcy

Zawsze lubię szukać przez AuPair.com! Jest on nieskomplikowany i jasny.

Więcej historii

Jak korzystać z AuPair.com

Najprostszy sposób, aby znaleźć Au Pair, Nianie lub rodziny goszcząceą!

Zarejestruj się za darmo, stwórz profil i dołącz do programu Au Pair z AuPair.com! » » »

... swoją przyszłą Au Pair lub rodzinę goszczącą. Poznaj innych uczestników programu! » » »

Zdecydujcie, czy chcecie razem spędzić kilka miesięcy podczas programu Au Pair.  » » »

Zanim podpiszecie kontrakt Au Pair, omówcie szczegóły Waszej współpracy.
» » »

Serwis dla agencji

Serwis dla agencji
AuPair.com oferuje Ci łatwy dostęp nie tylko do tysięcy Au Pair i rodzin goszczących, ale również do partnerskich agencji z całego świata. Utworzyliśmy dla Ciebie również oficjalny profil. Jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, kliknij tutaj
Ponadto, każda agencja Au Pair, która dołączyła do AuPair.com, może aplikować o certyfikat. Dowiedz się, co możesz w ten sposób osiągnąć! 

AuPair.com już od 1996...

Ponad 20 lat doświadczenia
gromadzi ponad 1 M zadowolonych użytkowników
Rodziny z 78 krajów
Au Pair z 190 państw świata

Opcje członkostwa na AuPair.com

Na AuPair.com możesz wybrać pomiędzy dwoma różnymi członkostwami. Dowiedz się szczegółowo, jakie są różnice i zalety każdej opcji.
Odkryj świat z Au Pair.com
AuPair.com jest jedną z największych stron internetowych poświęconych programowi Au Pair. Znajdziesz tutaj oferty oraz wskazówki dla Au Pair i rodzin goszczących, dokumenty, które okażą się niezbędne i wszystko, co może Ci pomóc. 

AuPair.com pomoże Ci znaleźć Au Pair lub rodzinę goszczącą spełniającą Twoje oczekiwania. Zarejestruj się, skontaktuj się z najbardziej obiecującymi kandydatami i spotkajcie się przez Skype. AuPair.com pomaga odnaleźć się rodzinom goszczącym i Au Pair już od 1999!
 
Zostań użytkownikiem Premium na AuPair.com
Członkostwo Premium pozwala rodzinom goszczącym kontaktować się ze wszystkimi Au Pair zarejestrowanymi na naszej stronie - to najszybsza i najłatwiejsza droga do sukcesu!
  • Pisz i wysyłaj wiadomości do Au Pair - dowiedzcie się o sobie więcej i wymieńcie się swoimi danymi kontaktowymi
  • Uzyskaj dostęp do pełnego profilu Au Pair oraz do materiałów video i referencji
  • Pobierz kompletny kontrakt Au Pair - uzupełniony o wszystkie szczegóły, z dodatkowymi informacjami i odpowiedziami na najczęstsze pytania

Doświadczenia jako Au Pair

Doświadczenie niań pracujących jako Au Pair za granicą
Wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć Au Pair
Klaudias w Anglji Moją przygodę jako Aupair w Londynie wspominam bardzo dobrze , stałam się bardziej samodzielna i odważniejsza , mój angielski poprawił się
Wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć Au Pair
Gretchen an Au Pair in Denmark Jestem Gretchen Baylon z Filipin. Widziałam kilka zdjęć od mojej koleżanki z liceum, z podróży po Europie i byłam tym zaskoczona. 
Marzylam o podróżowaniu po Europie. Więc po paru miesiącach, kiedy mój kolega z pracy napisał do mnie sms, czy chcę być Aupair zdobylam sie na ten krok
Wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć Au Pair
Opinie od Karli Miałam szczęście, bo miałam najbardziej niesamowitą rodzinę, o jakiej mogłam marzyć. Jako au pair cały świat był dla mnie otwarty i doswiatczylam tak wiele pięknych przezyć
Wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć Au Pair
Klaudja na Cyprze Czasu, który spędziłam tutaj na Cyprze, nigdy nie zapomnę. Była to moja najlepsza przygoda w życiu i naprawdę dobra decyzja, że przyleciałam na tą słoneczną wyspę.

Nasz Blog

Więcej wieści, historii i doświadczeń z Au Pairs znajdziesz na naszym blogu
Śpiewaj - Feliz Navidad

Śpiewaj Karaoke z AuPair.com - Feliz Navidad

Julia on 14 grudzień 2020

Pomimo lockdownu czas adwentowy to czas pełen refleksji. Na całym świecie Au Pairki śpiewają "Feliz Navidad". Zaspiewaj i ty i zabaw się z nami 

Czytaj dalej  »
Randka

Międzykulturowe randki

Sabrina on 31 marzec 2021

Czytaj dalej  »
Au Pair na wsi? Może być super!

Au Pair na wsi? Może być super!

Elena C on 04 październik 2018

Co prawda, duże miasta są lepiej skomunikowane i oferują sporo miejsc, w których można przyjemnie spędzić czas. Nie oznacza to jednak, że Twój pobyt jako Au Pair będzie przez to lepszy. 

Czytaj dalej  »
Zobacz więcej

Au Pair World Wide

Są takie chwile w życiu, kiedy zauważysz, że potrzebujesz zmiany. Czy jesteś Au Pair, która szuka przygód lub rodziną goszczą, która chce rozszerzyć swoje granice rodzinne - tutaj znajdziesz swoje rozwiązanie. Dowiedz się więcej szczegółów na temat wymagań i procesu aplikacji w każdym kraju

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące programu AU Pair lub naszej strony internetowej? Zawsze chętnie służymy pomocą! Tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Jakie są zadania opiekunki osób starszych?
Opiekunka osób starszych pomaga osobom starszym w ich codziennym życiu. Obejmuje to robienie zakupów, gotowanie i wspólne spożywanie posiłków oraz utrzymywanie czystości w domu. Opiekunka osoby starszej może zapewnić podstawową opiekę, ale nie może wykonywać zadań medycznych, takich jak podawanie leków lub » » »
Ile kosztuje miesięczna opieka nad seniorem
Pracownicy opieki nad seniorami otrzymują płacę minimalną (obecnie 9,35 euro) lub więcej. Można negocjować stawkę godzinową i należy wszystko zapisać w umowie. Za 40-godzinny tydzień pracy pracownik opieki otrzymuje co najmniej 1.621 euro miesięcznie » » »
Czy jako Au Pair otrzymujesz wynagrodzenie ?
Tak, w zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekką pracę w domu, Au Pairs otrzymują pokój, pełne wyżywienie i kieszonkowe, które mogą być wydawane co tydzień lub co miesiąc, w zależności od umów z rodziną goszczącą. Kwota waha się w zależności od kraju goszczącego od 280€ w Niemczech do 900$ w USA » » »
Ile godzin w tygodniu może pracować opiekunka dla osób starszych?
Opiekunki osób starszych zazwyczaj pracują 40 godzin tygodniowo w pięciodniowym tygodniu pracy. Godziny pracy mogą być jednak dostosowane do potrzeb » » »