au pair

Zdjęcia Au Pair i rodziny goszczącej

zdjęcie Au Pair
Zdjęcia są jednym z najważniejszych elementów Twojego profilu. Profile ze zdjęciami są preferowane przez użytkowników, a osoby, które zamieściły w profilu zdjęcie, są znacznie częściej wybierane jako przyszłe Au Pair / rodziny goszczące. 
 
W tym poście zdecydowaliśmy się zamieścić wskazówki, które pomogą Ci wybrać odpowiednie zdjęcia do Twojego profilu. 

Jak wybrać odpowiednie zdjęcie?

Co Twoje zdjęcie powinno przedstawiać?

Jeśli tworzysz profil jako rodzina goszcząca, spróbuj wybrać zdjęcia przedstawiające Wasz dom, Twoją rodzinę i dzieci. Jeżeli nie chcesz upubliczniać zdjęć swoich dzieci, jest to najzupełniej zrozumiałe! Spróbuj wybrać takie zdjęcia, które pokazują Was i Wasze życie rodzinne, a na których dzieci nie są rozpoznawalne. Dobrym pomysłem jest również dodanie kilku zdjęć przedstawiających przyszły pokój Au Pair. 
 
Jeśli zamierzasz zostać Au Pair i zastanawiasz się, jakie zdjęcia dodać do Twojego profilu, to spróbuj wybrać takie, na których jesteś wraz z dziećmi, np. z kuzynami, młodszym rodzeństwem. Pamiętaj, aby zapytać o zgodę rodziców / opiekunów na użycie zdjęć, które przedstawiają dzieci. Spróbuj unikać selfie i  zdjęć, na których uchwycono Cię w trakcie zakrapianej imprezy. Pamiętaj, że rodziny goszczące szukają odpowiedniej osoby, takiej, której można powierzyć opiekę nad dziećmi - postaraj się sprawiać takie właśnie wrażenie na zdjęciach, które wybierzesz.


 
Unikaj publikowania zdjęć z mediów społecznościowych. Szczególnie tych, które nie należą do Ciebie. To po pierwsze niezgodne z prawem, a po drugie może sprawiać podejrzane wrażenie. Pamiętaj również, aby nie zamieszczać danych osobowych ani kontaktowych na zdjęciach. 
 

Jakość zdjęć

Co jest najistotniejszym elementem dobrego zdjęcia? Światło! Naturalne światło jest najlepszym wyborem. Jeśli robisz zdjęcia w domu, stań tak, aby naturalne światło padało na Twoją twarz. Równie istotna jest rozdzielczość zdjęcia. Upewnij się, że Twoje zdjęcie jest wyraźne i w razie czego rzuć okiem na ustawienia Twojego aparatu / smartfona. 
 
Kiedy robisz zdjęcie, upewnij się również, że Twoje otoczenie i to, co będzie widoczne na zdjęciu, nie odciągnie od Ciebie uwagi. Postaraj się znaleźć w miarę uporządkowane miejsce i zwróć uwagę, czy na drugim planie nie ma nic, czym nie chciałabyś się chwalić.

Jak edytować zdjęcia?

Jeżeli robisz zdjęcie swoim smartfonem, oprogramowanie telefonu powinno pozwolić Ci na automatyczną edycję kolorów i innych efektów wizualnych. 
 
Jeżeli masz zdjęcia na dysku swojego komputera, możesz użyć kilku prostych programów do edycji zdjęć. Niektóre edytory są dostępne online, np. Fotor, Pixlr czy BeFunky. Są one darmowe i raczej proste w użyciu. W ten sposób możesz poprawić kontrast, jasność i ogólną jakość zdjęć. Jeżeli lubisz robić zdjęcia i interesuje Cię bardziej zaawansowany program, spróbuj użyć Lightroom
 
Zanim załadujesz zdjęcia na AuPair.com, upewnij się, że mają odpowiedni rozmiar. Zdjęcie nie powinno mieć więcej niż 1200 pikseli wysokości / szerokości i nie powinno zajmować więcej miejsca niż 1,5 MB. Jeżeli potrzebujesz, możesz zmienić wielkość swoich zdjęć używając Tiny PNG

Zdjęcia w Twoim profilu

Do zdjęć w Twoim profilu AuPair.com możesz dodać opis. W ten sposób możesz wyjaśnić kto jest na zdjęciu i co ono przedstawia. Kolejność zdjęć możesz ustalić nadając zdjęciom odpowiednie numery:
  • 0 - to będzie Twoje zdjęcie profilowe
  • 1 - pierwsze zdjęcie 
  • 2 - drugie zdjęcie, itd
Najlepiej, aby Twój profil zawierał przynajmniej 2 - 3 zdjęcia. Co jeszcze może istotnie poprawić wygląd Twojego profilu? Spróbuj napisać list do Au Pair lub list do rodziny goszczącej i dodać film wideo


Au Pair in summer  Au Pair in Germany  Au Pair in China


Czy mogę edytować mój profil na AuPair.com?
Tak. Zawsze możesz zmodyfikować swój profil - możesz znaleźć odpowiednie linki w swoim profilu, albo kliknąć tutaj:
Jeśli chcesz zmienić adres mailowy w swoim profilu, skontaktuj się z nami!
 


Jak utworzyć atrakcyjny profil Au Pair / rodziny goszczącej?
Jak utworzyć atrakcyjny profil Au Pair / rodziny goszczącej? Zobacz »
Wideo-prezentacja Au Pair. Jak nagrać wideo jako Au Pair?
Wideo-prezentacja Au Pair. Jak nagrać wideo jako Au Pair? Zobacz »
Jak napisać list do Au Pair lub rodziny goszczącej?
Jak napisać list do Au Pair lub rodziny goszczącej? Zobacz »
Rozmowa kwalifikacyjna Au Pair - jak się do niej przygotować
Rozmowa kwalifikacyjna Au Pair - jak się do niej przygotować Zobacz »
Jak zostać rodziną goszczącą Au Pair - przewodnik
Jak zostać rodziną goszczącą Au Pair - przewodnik Zobacz »
Jak znaleźć rodzinę goszczącą jako Au Pair?
Jak znaleźć rodzinę goszczącą jako Au Pair? Zobacz »