au pair

Film wideo

wideo prezentacja Au Pair
Atrakcyjny profil na AuPair.com jest jednym z najważniejszych punktów na drodze do znalezienia rodziny goszczącej online. W swoim profilu możesz zamieścić szczegółowy opis swojej osoby, list do Twojej przyszłej rodziny goszczącej oraz zdjęcia. W swoim profilu możesz również opublikować krótki film wideo, który pomoże innym użytkownikom uzyskać bardziej realny obraz Twojej osoby.   

Zaplanuj, co chcesz powiedzieć

Zaprezentuj się. Powiedz jak się nazywasz, czym się zajmujesz, czym się interesujesz, co jest Twoim hobby. Spróbuj jednak nie powtarzać informacji, które zawarłaś w profilu, bo zapewne większość osób oglądających Twoją prezentację przestudiowała również Twój profil. Możesz opowiedzieć, jak wygląda Twój zwykły dzień - w ten sposób rodziny goszczące poznają Cię bliżej. 
 
Przedstaw swoją rodzinę i przyjaciół. Poproś ich, by powiedzieli kilka słów o Tobie. Opinia osób trzecich sprawi, że Twoja prezentacje stanie się obiektywna i urozmaicona. 

Wskazówki

Zanim zaczniesz nagrywać, upewnij się, że Twoje otoczenie jest uporządkowane i ciche. Zadbaj o to, aby oświetlenie było odpowiednie - najlepiej naturalne. 
 
Bądź pewna siebie, zachowuj się naturalnie oraz mów powoli i tak wyraźnie, jak to możliwe - Twój film będzie prawdopodobnie oglądany również przez osoby, które dopiero uczą się języka

Edycja filmu

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do niezliczonych aplikacji i programów, dzięki którym możemy poprawić jakość naszego filmu. Rzuć okiem na tę listę edytorów wideo i sprawdź, czy któryś może Ci się przydać. 

Jak umieścić plik wideo w profilu? 

Aby film wideo stał się dostępny z Twojego profilu, musisz najpierw załadować plik na YouTube, skopiować adres URL Twojego filmu i wkleić go do Twojego profilu. 
 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu Au Pair, rzuć również okiem na naszą wikipedię!

Jak rozpoznać, że kontaktuje się ze mną oszust?
Zwróć uwagę na następujące szczegóły: 
  • Adres email na zdjęciu profilowym - to na pewno nie jest uczciwy użytkownik 
  • Poproszono Cię o dokonanie przelewu, np. za pomocą serwisu MoneyGram lub Western Union, lub o utworzenie konta depozytkowego 
  • Skontaktowała się z Tobą agencja, do której się nie zgłaszałaś/eś lub tzw. prawnik lub adwokat rodziny. Możesz otrzymać kontrakt lub aplikację o wizę. To w 100%  jest oszustwo.
  • Poproszono Cię o zapłacenie za wynajem mieszkania lub dokonanie jakiegokolwiek przelewu
  • Poproszono Cię o zapłacenie z góry za podróż Au Pair (szczególnie, jeśli jest to jedyna rzecz, która zdaje się interesować Au Pair)
  • Rodzina goszcząca kontaktuje się z Au Pair za pomocą Facebooka lub innych mediów społecznościowych. To niebezpieczne - w takich przypadkach trzeba zachować maksymalną ostrożność. 
Wymienione powyżej przypadki są niemal wyłącznie domeną oszustów. Jeżeli spotkasz się z takim zachowaniem, skontaktuj się z nami! Sprawdzimy to i podejmiemy dalsze kroki. 
 
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak oszuści wykorzystują program, możesz przeczytać nasz artykuł o przekrętach w programie Au Pair.
Jak mogę skontaktować się z rodziną goszczącą?
Musisz otworzyć profil rodziny goszczącej i napisać tam wiadomość. Jeżeli rodzina goszcząca ma konto Premium, będzie mogła od razu odczytać i odpowiedzieć na Twoją wiadomość. 
 
Możesz również dodać rodzinę do swojej Hotlisty i tym sposobem dać im znać, że wpadli Ci w oko!
Czy AuPair.com pomoże mi znaleźć rodzinę goszczącą i załatwić formalności?
Niestety, nie możemy tego zrobić. AuPair.com jest internetową platformą dedykowaną Au Pair i rodzinom goszczącym, nie agencją Au Pair w pełnym tego słowa znaczeniu. Dlatego też udostępniamy Ci wszystkie narzędzia konieczne do odnalezienia i skontaktowania się z odpowiednią rodziną, ale nie będziemy uczestniczyć w procesie poszukiwania / kontaktowania rodzin goszczących. 
 
AuPair.com pomoże Ci, wysyłając do Ciebie listy rekomendowanych rodzin goszczących (czyli takich, które spełniają Twoje kryteria wyszukiwania) oraz udzieli Ci wszelkiej informacji o programie Au Pair
Jak mogę skontaktować się z Au Pair?
Aby skontaktować się z Au Pair, musisz otworzyć profil Au Pair i napisać tam wiadomość. Możesz również dodać Au Pair do swojej Hotlisty - AuPair.com wyśle w Twoim imieniu wiadomość do Au Pair. Standardowe konto pozwoli Ci wysłać wiadomość-zaproszenie oraz dodać Au Pair do swojej Hotlisty; konto Premium pozwoli Ci napisać personalizowaną wiadomość do Au Pair i w ten sposób wymienić się z Au Pair danymi kontaktowymi. 


Jak utworzyć atrakcyjny profil Au Pair / rodziny goszczącej?
Jak utworzyć atrakcyjny profil Au Pair / rodziny goszczącej? Zobacz »
Jak napisać list do Au Pair lub rodziny goszczącej?
Jak napisać list do Au Pair lub rodziny goszczącej? Zobacz »
Zdjęcia Au Pair - jak wybrać odpowiednie zdjęcie do profilu
Zdjęcia Au Pair - jak wybrać odpowiednie zdjęcie do profilu Zobacz »
Rozmowa kwalifikacyjna Au Pair - jak się do niej przygotować
Rozmowa kwalifikacyjna Au Pair - jak się do niej przygotować Zobacz »
Co to jest Au Pair? Kim jest Au Pair? A rodzina goszcząca?
Co to jest Au Pair? Kim jest Au Pair? A rodzina goszcząca? Zobacz »
Jak spotkać przyjaciół za granicą jako Au Pair?
Jak spotkać przyjaciół za granicą jako Au Pair? Zobacz »