au pair

Twój profil na AuPair.com

profil Au Pair
Stworzenie atrakcyjnego profilu nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać – aby uczynić go możliwie najbardziej interesującym dla innych użytkowników podczas jego tworzenia zwróć szczególną uwagę na to:
  • W jakim celu tworzysz ten profil?
  • Kto będzie oglądał Twój profil?
     
W jakim celu tworzysz swój profil?

Jeżeli jesteś Au Pair i szukasz dla siebie rodziny goszczącej, powinnaś wiedzieć, że głównym odbiorcą Twojej oferty będą rodzice Twoich przyszłych podopiecznych. Wyjaśnienie w kilku zdaniach dlaczego zdecydowałaś się zostać Au Pair i czego spodziewasz się doświadczyć w ramach tego programu powinno zwrócić uwagę rodziny goszczącej na Twój profil. Powinnaś również wspomnieć o swoim doświadczeniu w opiece nad dziećmi i innych umiejętnościach, przydatnych w opiece nad dziećmi. Udowodnisz w ten sposób Twojej przyszłej rodzinie goszczącej, że powierzenie Ci opieki nad dziećmi będzie dobrą inwestycją w ich rozwój i edukację. Spróbuj pisać w języku Twojej przyszłej rodziny goszczącej – na pewno to docenią! A przy okazji będą mieli sposobność oceny Twoich umiejętności językowych. 


 
Nie zapomnij dodać do swojego profilu kilku ładnych zdjęć, najlepiej przedstawiających Ciebie w otoczeniu dzieci, przyjaciół czy rodziny. Obraz wyraża tysiąc słów i czasem kilka dobrych ujęć może przesądzić o Twoim sukcesie. Warto jednak zrezygnować z „dziubków", „selfie” czy roznegliżowanych zdjęć zrobionych na zakrapianej imprezie – może Ci to utrudnić poszukiwania Twojej idealnej rodziny goszczącej. 
 
Jeżeli tworzysz profil jako rodzina goszcząca i poszukujesz Au Pair, powinieneś skupić się na nadaniu swojemu profilowi możliwie najbardziej przyjaznego, rodzinnego wyglądu. Upewnij się, że opisałeś swoją rodzinę, Wasze dzienne obowiązki, warunki, jakie proponujesz Au Pair, oraz zakres czynności, jakich będziecie od niej oczekiwać. W ten sposób Au Pair będzie wiedziała, czego może się spodziewać. Warto pisać w sposób przyjazny i nie nazbyt skomplikowany – w ten sposób Au Pairs będą w stanie Cię zrozumieć nawet, jeśli nie znają jeszcze dobrze Twojego języka.  
 
Dodanie do Twojego profilu zdjęć Twojej rodziny jest równie istotne – nic nie robi takiego pierwszego wrażenia, jak dobre zdjęcie. Wraz z odpowiednim opisem zdjęcia uatrakcyjnią zarówno Twój profil, jak i przedstawioną ofertę. Jednakże, jeśli nie chcesz dodawać zdjęć swoich pociech, możesz zawsze dodać swoje lub nawet dodać tylko logo – taki zabieg sprawi, że system wyszuka Twoją ofertę nawet wtedy, gdy w kryteriach zaznaczona zostanie opcja „pokaż tylko profile ze zdjęciem” i tym samym zwiększy Twoje szanse na sukces.   
 
Kto będzie oglądał Twój profil? 
 
Jeżeli aplikujesz jako Au Pair, Twój profil będzie odwiedzany przez rodziny goszczące. Jest tyle rodzajów rodzin ile samych rodzin – każda jest jedyna i niepowtarzalna. Wszystkie mają jednak ze sobą coś wspólnego; wszystkie poszukują osoby, która zajmie się ich dziećmi. Bez względu na to, jaki jest Twój poziom językowej biegłości, powinnaś podkreślić, że jesteś osobą odpowiedzialną i opiekuńczą. Pamiętaj jednak, że Au Pair jest programem wymiany edukacyjno-kulturowej i pieniądze nie są tu celem samym w sobie. 
 
Jeżeli to Au Pair będą przeglądać Twój profil, staraj się używać języka nieskomplikowanego i młodzieżowego – przykujesz w ten sposób uwagę młodych ludzi. Pokaż im, że chcesz poznać ich kulturę i że zrobisz wszystko, by poczuły się w Twojej rodzinie jak we własnym domu. 
 
Zawsze organizuj rozmowę wideo z Twoją Au Pair/rodziną goszczącą i NIGDY nie wysyłaj pieniędzy za granicę!

Podczas rejestracji wprowadziłam/em błędny adres mailowy. Co zrobić?
Adres mailowy to jedyne, czego nie możesz zmienić samodzielnie w swoim profilu. Aby edytować adres mailowy i aktywować konto, musisz skontaktować się z nami - spróbuj wysłać do nas wiadomość poprzez nasz formularz kontaktowy. Powiedz nam, jaki jest numer ID Twojego konta, i jaki adres mailowy chcesz, abyśmy zamieścili w Twoim profilu. Pomożemy Ci jak tylko odbierzemy Twoją wiadomość. 
Dlaczego nie mogę wprowadzać danych kontaktowych w listach w moim profilu?
Z dwóch powodów. Pierwszym powodem jest Twoje własne bezpieczeństwo. AuPair.com sprawdza codziennie, czy wszyscy użytkownicy naszego serwisu przestrzegają zasad programu, jednak kilkuminutowe opóźnienie z naszej strony może skutkować wysłaniem wielu nieuczciwych propozycji. Jeżeli Twoje dane kontaktowe są ogólnie dostępne, mogą tym sposobem wpaść w niepowołane ręce. Drugim powodem jest pakiet Premium, o którym więcej możesz dowiedzieć się tutaj
Czy mogę dezaktywować moje konto?
Oczywiście, że możesz. Musisz zalogować się do swojego konta, otworzyć panel z opcjami konta i tam je dezaktywować. W przyszłości możesz aktywować konto, kiedy tylko zechcesz. 
Nie mogę się zalogować. Co się stało?
Być może wprowadzasz błędne dane logowania. Możesz zresetować hasło i upewnić się, że Twoje dane są poprawne.
 
Konto może być również niedostępne, jeżeli któryś z naszych administratorów zablokował je. W tym przypadku najprawdopodobniej otrzymasz odpowiednią informację podczas próby logowania, lub wyślemy Ci powiadomienie drogą mailową. Jeśli nie masz pewności, co się dzieje - skontaktuj się z nami


Jak zostać Au Pair? Wymagania programu Au Pair
Jak zostać Au Pair? Wymagania programu Au Pair Zobacz »
Jak zostać rodziną goszczącą Au Pair - wymagania
Jak zostać rodziną goszczącą Au Pair - wymagania Zobacz »
Jak znaleźć rodzinę goszczącą jako Au Pair?
Jak znaleźć rodzinę goszczącą jako Au Pair? Zobacz »
Jak zostać rodziną goszczącą Au Pair - przewodnik
Jak zostać rodziną goszczącą Au Pair - przewodnik Zobacz »
Obowiązki Au Pair: co Au Pair powinna robić podczas programu
Obowiązki Au Pair: co Au Pair powinna robić podczas programu Zobacz »
Co musi zapewnić rodzina goszcząca Au Pair podczas programu
Co musi zapewnić rodzina goszcząca Au Pair podczas programu Zobacz »